Grindų ištraukiama kabykla Mie a

€40.16

Reitingas 

Nauja

Yra sandėlyje

Dalintis

Grindų pakaba mie "A", skirta drabužius.Tai padės jums saugoti ir laikyti drabužius tobula tvarka.Jūs galite įdėti mie "A" į butą ar biurą.Ant pakabos, jis yra patogus laikyti drabužius ar atlikti priežiūros procedūras.Pavyzdžiui, garo švarkai ir kelnės.

Už patogumas vartotojui, kad "pakabos" grindų pakaba yra sulankstyti.Taip pat, pakaba yra įrengta su ratais, dėl kurių ji yra lengvai pereiti iš vietos į vietą.Jei reikia, galite pakeisti aukštis mie "a" pakaba, naudojant teleskopinė stovo.

Dėl teleskopinė stovo ir "pečių" yra klipai kelnės.Dėka reguliuojamo aukščio ir buvimas Mie "a" spaustuvai, jis yra geras pateikimas classic tinka, pavyzdžiui, per garuose tvarka.Daugiau komforto per garuose viršuje pakaba yra laikiklis, skirtas garo lygintuvas.

Žymos: 5d diamond tapybos specialios gręžimo, medžiaga stovo, lauko rūbams, rocking horse, medžiaga stovas stovas, kailis stovas, kailis stovas stovas, 5d "pasidaryk pats" diamond tapybos koi, diamond tapybos fantazijos gėlių, striukė su vienaragis

Prekės Pavadinimas MIE

Nemokamas pristatymas

Jums taip pat patiktų